تاکسی بیسیم تهران

معرفی طرح

 با توجه به نیاز فوری جامعه می طلبد تا سیستم تاکسی بی سیم به صورت گسترده ،  منظم و توام با امنیت سفر در تمام ابعاد آن در تهران و دیگر شهرهای بزرگ توسط بخش خصوصی كه قابلیت در اختیار گرفتن تکنولوژی روز با خودروهای دارای امنیت بالا را دارا می باشد ، ایجاد شود وبا طراحی و اجرا کردن قابلیتهای موجود برای مدیریت سفرهای درون شهری آنچنان كه شایسته شهروندان می باشد به ارائه خدمات بپردازد و بتواند از آمار كنونی حمل و نقل كه حدود 52 درصد آن مربوط به تاكسیرانی می باشد را با هدف کاهش بار تردد خودروهای شخصی تا70% برساند . با این دقت نظر اگر بستری آماده باشد كه شهروندان ،  مطمئن و با قیمت مناسب به تاکسی در تمام ساعات شبانه روز دسترسی داشته باشند ،  به جهت سرعت در انجام امور جاری استفاده از تاکسی را قطعاً ترجیح خواهند داد .

تاکسی بیسیم تهران تاکسی بیسیم تهران

نکته شایان ذکر  دیگر اینکه این شرکت در راستای اجرای اهداف اولیه حمل و نقل ، با تجربه ای حدود 15 سال و بر پایه كار عملی و علمی در تهران و برخی شهرهای بزرگ و تحقیق در کشورهای اروپایی و عربی به تاسیس شرکت حمل و نقل درون شهری بزرگان در دو بخش جداگانه رانندگان  آقا و خانم  و در امتداد کسب تجربه و انجام كار اجرایی به عنوان مشاور تاسیس  و مدیر تاکسی بی سیم شهرهای  مشهد ،کرج ،زاهدان و گرگان ادامه داده و با مدیریت شبکه تاکسی بی سیم 133 مشهد به رکوردی  دست یافتیم كه قابل تقدیر برای مسئولین ارشد استان و برخی مسئولین ذیربط در وزارت کشور قرار گرفت و در حال حاظر نیز با تاسیس شرکت تاکسی بی سیم تهران امید دارد تا هر چه بیشتر در ارستای شکوفایی ایران عزیز گام بردارد.

در ادامه برای آشنایی بیشتر با ابعاد طرح ، به ذکر توضیحاتی راجع به آن خواهیم پرداخت:
طرح "تاکسی بی سیم تهران " براساس نیازجامعه وسیاستهای مهم دولتمردان و سند ملی برنامه توسعه چهارم ، با هدف ایجاد اشتغال پایدار برای بیش از 150 نفرراننده تاکسی که اغلب از افراد تحصیل کرده می باشند و بیش از 30 نفر پرسنل اداری و اپراتوری، انجام اصولی حمل و نقل ، کاهش سفرهای درون شهری ،نو شدن ناوگان حمل و نقل ، اطمینان شهروندان ازدر دسترس قرارگرفتن سیستم مجهز و مدرن تاکسی در تمام طول شبانه روز و ارائه کلیه خدمات حمل و نقل به شهروندان تهیه شده كه شرکت تاکسی بی سیم تهران به شماره ثبت 234890 آمادگی اجراء آن را بر اساس سپردن تعهدات لازم دارد.

 لذا با توجه به این ا مر مهم كه امروزه حمل و نقل به صنعتی فراگیر تبدیل شده و همواره جستجو و ارا ئه را هكارهایی كه بتوا ند با رعایت نظم و انضباط در سفرهای درون شهری نیاز واقعی جامعه را بر طرف كند و از تردد بی مورد تاکسی ها درشهر نیز بكا هد و به عبارتی یافتن تاکسی كه با اصل مشتری محوری در تمام مسیرهای مورد نیاز فعال باشد و حتی در خصوص مواردی كه نیاز باشد بدون حضور مسافر در اجرا امور مربوط به كارهای اداری و حتی بار و ... با سرعت و دقت عمل کامل نیز به ارائه خدمات بپردازد، یكی از نیازهای جامعه فعلی می باشد. بنابراین با توجه به گرایشهای شغلی گوناگون در تهران بزرگ وجود حمل و نقل خصوصی با آیتمهای مورد بحث این طرح ، نیاز فعلی تهران بزرگ می باشد.
1-  یكی از نکات مهم و مثبت اجراء‌ این طرح تمرکز و ارائه کلیه خدمات حمل و نقل به شهروندان  دریك مجموعه می باشد از این رهگذر با ایجاد اعتماد به ارائه خدمات مورد نیاز كه با سرعت           و اطمینان نیز بایستی همراه باشد ، رضایت مشتری جلب ، و بخش خصوصی برای بقاء خود ، مجبور به استمرار و حتی ارائه خدمات نوین و مطلوب تر می باشد.
2- تاکسی با رانندگی خانمها كه به عبارتی تاکسی بی سیم  ویژه بانوان می باشد، خودرو وا نت مجهز به بی سیم كه به دو صورت مسقف و باز جهت انجام امور حمل و نقل باروارسال وسایل خریداری شده بدون حضورخریدار و تحویل در مقصد به ارائه خدمات می پردازد، پیك موتوری برای انجام امور اداری ، بانكی و ارسال بسته های كوچك و انجام كارهای فورس ماژور ( نه برای سوار کردن مسافر )که مجهز به بی سیم خواهد بود. از دیگر نیازهای این صنعت مهم به حساب می آید .
نکته شایان ذکر اینکه در همه موارد رنگ وسایل نقلیه مزبوریکسان است و رانندگان نیز دارای لباس فرم یكسان بر اساس نوع خودرو می باشند.
الف : تاکسی ویژه بانوان با راننده های خانم ، مانتو شلوار و مقنعه های با رنگ گرم و شاد
ب : تاکسی  ویژه آقایان راننده دارای کت و شلوار با رنگ واحد
پ: وانت دارای لباس فرم كار یك تکه با رنگ واحد و معرفی خدمات قابل انجام در طرفین باربندبه 4 زبان فارسی ،عربی ،روسی ، انگلیسی، كه البته نوع باربند غیر از مدلهای متداول وا نت های موجود می باشد .
ت: پیك موتوری دارای لباس فرم خلبانی با رنگ واحد ،كلاه كاسكت و نصب دو تابلو روی گلگیر جلو وتركبند عقب وباكسهای عقب موتور
نكته مهم ضروری اینکه با توجه به بازدیدی كه قطعاً‌ جهان گردان از تهران بزرگ خواهند داشت پیش بینی خودرو ون نیز اجتناب ناپذیر بوده و هر چند از خودروهای مزبور در فواصل خاص خصوصاً‌ برای سرویس مدارس ، سرویس خطوط و ادارات نیز استفاده می شود . این خودروها قابلیت های استفاده دیگر نیز دارد كه می توان به مسائل تشریفاتی و مهمان ویژه نیز اشاره كرد .


تاکسی بیسیم تهران در فیسبوکتاکسی بیسیم تهران در گوگل پلاستاکسی بیسیم تهران در توئیترتاکسی بیسیم تهران در یوتیوبفید تاکسی بیسیم تهران

تماس رایگان با تاکسی بیسیم تهران 1828