تاکسی بیسیم تهران

اشتغال زایی

این مورد بیشتر جهت اطلاع از تعداد شغل ایجاد شده است به ازای هر10 خودرو ، 22 فرصت شغلی پایدار و منطقی بوجود می آید كه با 8 ساعت کار در 3 شیفت مشغول می شوند .
نكته شایان ذکر اینکه با توجه به نیاز شهروندان محترم تهران بزرگ پیش بینی می شود كه این مجموعه به توانائی برسد كه در خدمت تمام نیازهای سفر درون شهری نیز باشد. در خصوص رانندگان مجموعه نیز سعی در جذب رانندگانی خواهد بود كه حداقل دارای مدرک تحصیلی دیپلم بوده و آشنایی به یكی از زبان های زنده دنیا نیز جزء اولویت های جذب آنان برای ناوگان مزبور خواهد بود كه با هما هنگی با مركز آموزش ایرانگردی و جهانگردی می توانیم آموزشهای در خصوص كلاس های لیدر توری برای رانندگان  نیز داشته باشیم .

طرح اشتغالزایی:
طرح توجیهی اشتغالزایی در خصوص صنعت حمل ونقل با توجه به رعایت اصول استاندارد حمل ونقل سبك وسیستم متداول در کشورهای اروپایی وامریكایی ، كه به موفقیت ایده آل رسیده ا ند، طراحی گردیده است . امروزه با توجه به توسعه روز افزون جوامع بشری واز بین رفتن مرزها و با توجه به پیشرفت علم و دانش ، این نیاز مهم به صنعتی فراگیر تبدیل شده كه می باید با كوشش و تلاش   به جایگاه واقعی خود كه بتواند نیازهای كشور خصوصاً در راستای تقویت گردشگری و توریست        را بر طرف كند برسد و اگر این واقعیت را بپذیریم كه پیشرفت و توسعه در تمام ابعاد و به موازات هم می تواند برای کشور و جامعه مفید باشد ، باید برای حمل ونقل دیدی وسیع و درازمدت با بینشی  کلان را برنامه ریزی نمود ، لذا همان اندازه كه توسعه اقتصادی ضروری می باشد همان اندازه توسعه سیاسی و فرهنگی و...  قطعاً مورد نیاز خواهد بود . بنابر این به این نتیجه منطقی می رسیم  که بحث توسعه زمانی پایدار و اصولی خوا هد بود، كه در تمامی ابعاد به آن ا همیت داده شده و به آن به شکل زیر بنایی بیندیشیم.
شركت تاكسی بی سیم تهران با این باور كه ارائه خدمات حمل ونقل از ویژگی خاصی برخورداراست با انگیزه های مضاعف وبرای بوجود آوردن مثلث طلائی میهمان (مسافر)  ،راننده و شركت از 15سال قبل در این بخش با تحقیق و مطالعه چندین ساله در كشورهای كانادا ،استرالیا،آلمان ،انگلستان، و اغلب كشورهای عربی در جستجوی پیدا كردن راهكارهای بوده كه آن دستاورد ها را فرهنگ و آداب مرز وبوم خودمان هماهنگ كرده ، و به لطف خدا نتیجه مثبت حاصل نماید.
 یكی از موارد مهم وعامل موفقیت این صنعت مهم كه باید با هدف مشتری محوری تدوین شود این است كه راننده تاكسی نباید مالك باشد بنابراین عامل مهمی كه می تواند ارائه خدمات را مثبت و در حد مطلوب و براساس نیاز و در خواست مسا فر به انجام رساند ، استخدام راننده توسط شركتهای خصوصی می باشد البته شركتهای مزبور در صورتی می توانند این مهم را انجام دهند كه توانایی خرید حداقل 500 دستگاه خودرو را داشته و یا دولت اعتبار خرید مزبور را به آنها بد هد بنابر این با توجه به اشتغال پایداری كه از رهگذر این استخدام به وجود می آید می توان به نكات مثبت زیر اشاره كرد:
الف : چون همواره بدست آوردن شغل مشکل و تحت شرا یط خاص امکان پذیر است ، و به شغل رانندگی با همه سختی از جذابیت و تنوع خوبی برخوردار است پایدارخواهد بود .
ب: چون راننده بعنوان حقوق بگیر استخدام می شود موظف ومتعهد است در راستای سیاستهای وطبق برنامه ریزی مسئولین وبا ساعتهای معین در خدمت ا هداف شركت باشد .
پ:عدم رضایت مسافر از ارائه خدمات منطقی كه به استناد آئین نامه داخلی شركت وبر اساس     حسن احترام و سود متقابل در این مثلث تدوین یافته موجب از دست دادن كار راننده می شود .
ت: راهكارهای مثبت و معینی وجود دارد كه انگیزه كار بصورت صحیح و دقیق را در راننده ایجاد     می كند یكی از آنها می تواند واگذاری خودرو بعد از 5 سال وبا شرایط اقساط بدون بهره به خود راننده باشد و راهكارهای دیگری كه با مشورت كارشناسان اداره کار، می توان به آنها دست یافت.

با توجه به ضرورت نیروی کارآمد و آموزش دیده در این طرح می توان به ازای 1000 دستگاه تاکسی به طور متوسط حدود 2500 فرصت شغلی دیگر به عنوان راننده کمکی ، اپراتور تلفن ، اپراتوربی سیم و پرسنل اداری به وجود آورد ومطمئناً این ایجاد اشتغال قطعاً اشتغالی پایدار ، مثبت وکار آمد خواهد بود که در انتهای طرح تعداد 12500 فرصت شغلی فراهم می گردد .
برای توضیح بیشتر لازم به ذکر است که هدف نهایی شرکت ، تجهیز ناوگانی با 1500 دستگاه ماشین  فولکس (CADDY  ) می باشد که از این تعداد حدود 1000 دستگاه تحت مالکیت شرکت بوده وبصورت نقدی خریداری خواهند شد که در این رابطه رانندگان بصورت استخدامی بکار گرفته خواهند شد و 500 دستگاه مابقی با تسهیلات ویژه و بصورت لیزینگ در اختیار افراد واجد شرایط قرار خواهد گرفت که در این میان آورده نقدی و پرداخت اقساط بر عهده رانندگان خواهد بود.
در این خصوص ،  شرکت تاکسی بی سیم تهران به منظور افزایش ناوگان خود با اخذ مجوز از شهرداری تهران و عقد قرارداد با شرکت لیزینگ ایران خودرو و به استناد قانون و آئین نامه اجرائی تمرکز امور مربوط به تاکسیرانی و ضوابط آن و طبق شرایط شرکت اقدام به واگذاری تاکسی
 CADDYمجهز به بی سیم به افراد واجد شرایط (آقایان و بانوان) می نماید.

شرایط متقاضیان:

  •  تابعیت جمهوری اسلامی ایران و آشنایی به مناطق 22 گانه شهر تهران
  • دارا بودن گواهینامه معتبر  رانندگی که حداقل یکسال از تاریخ صدور آن گذشته باشد.
  • داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و نداشتن شغل دیگر و داشتن سن حداقل 23 و حداکثر 50 سال تمام.) تعدادی از تاکسیرانان با ۸۰ سال سن هنوز در پایتخت مشغول به رانندگی هستند و وجود رانندگانی که به دلیل کهولت سن قادر به رانندگی درست نیستند و فعالیت آنان هر روزه لرزه بر جان مسافران می اندازد.)
  • عدم سوء پیشینه و عدم اشتهار به فساد اخلاقی و محروم نبودن از حقوق اجتماعی و رانندگی.
  • ارائه گواهی صحت بدنی _فکری و عدم اعتیاد به مواد مخدر.
  • مدرک تحصیلی بالاتر از دیپلم و توانایی مکالمه به یکی از زبانهای خارجی از اولویت ثبت نام برخوردار است.
  • توانایی پرداخت مبلغ مشخص شده بابت پیش پرداخت تاکسی و هزینه های دیگر نظیر ودیعه بیسیم - تاکسیمتر - تابلو - لباس فرم – حق عضویت (بصورت سالیانه تعیین می گردد.) و...

تاکسی بیسیم تهران در فیسبوکتاکسی بیسیم تهران در گوگل پلاستاکسی بیسیم تهران در توئیترتاکسی بیسیم تهران در یوتیوبفید تاکسی بیسیم تهران

تماس رایگان با تاکسی بیسیم تهران 1828