تاکسی بیسیم تهران

تجهیزات و خودروها

با توجه به اهمیت ویژه رعایت استاندارد واصول امنیت سفرهای داخل شهر باید از خودرویی به عنوان تاكسی استفاده كرد كه ویژگی ها و استانداردهایی را  دارا بوده و قادر باشد امنیت و آسایش مسافرین را تأمین نماید.
شرکت تاکسی بی سیم تهران با تکیه بر دانش و تجربه گردآمده طی چندین سال گذشته خود ، استفاده از خودروهای فولکس واگن آلمان مدل  CADDY را مناسب تشخیص داده و لذا اقدام به خرید 1500 دستگاه از خودروهای مذبور از شرکت خودروسازی سینا در سال 2007 خواهد نمود.
(شایان ذکر است که در حال حاضر شرکت تاکسی بی سیم تهران جهت ارائه سرویسهای خود از 70 دستگاه خودرو سمند استفاده می گردد که در آینده به خودروهای CADDY تبدیل می گردد.)
برخی از مزایایی که سبب انتخاب این خودرو به عنوان ناوگان حمل و نقل شرکت مذبور گردید، عبارتست از:
کسب رتبه اول حمل و نقل اروپا توسط فولکس واگن در سال 2006
استهلاک بسیار پایین خودرو
هزینه قطعات یدکی بسیار پاین تر از خودروهای ساخت ایران
دوگانه سوز بودن خودرو
مصرف بسیار پایین خودرو(توانایی طی 500 کیلومتر با 38 متر مکعب گاز + 13 لیتر بنزین) شایان ذکر است که هر دستگاه CADDY با توجه به کم مصرف بودن آن ، قادر است سالیانه 50 میلیون ريال در مصرف سوخت صرفه جویی نماید.
وجود چهار سیستم ترمز  و سیستم کیسه هوا جهت امنیت سرنشینان
و...

قابل ذكر این كه از خودروها با رانندگان خانم ، صرفاً برای ارائه سرویس به خانم ها وخانواده ها و از ساعت 6 تا 22 شب استفاده می شود .


تاکسی بیسیم تهران در فیسبوکتاکسی بیسیم تهران در گوگل پلاستاکسی بیسیم تهران در توئیترتاکسی بیسیم تهران در یوتیوبفید تاکسی بیسیم تهران

تماس رایگان با تاکسی بیسیم تهران 1828