تاکسی بیسیم تهران

پرسش های متداول

پرسش هاس متداول - پرسش های متداول

کار با سامانه رزرو تاکسی بیسیم تهران، ساده و سریع است، برای سهولت کار، از راهنمای سایت استفاده نمایید.

نرخ کرایه، براساس نرخ مصوب تاکسیمتر ، توسط سازمان تاکسی رانی تهران، هر سال تعیین می گردد . محاسبه کرایه مسیرها نیز در سامانه رزرو، بر همین اساس است.

شما می توانید پس از رزرو و تعیین مسیر، گزینه ی پرداخت نقدی در محل را انتخاب کنید. به این ترتیب پس از پایان سفر با تاکسی بیسیم تهران، کرایه شما مطابق نرخ تاکسی متر تعیین شده و آن را به راننده می پردازید

شما می توانید از تمام کارت بانک های عضو شبکه شتاب (شاپرک) که رمز دوم و کد cvv2دارند، برای پرداخت آنلاین استفاده کنید

برای مشاهده شرایط و قوانین استفاده از سیستم رزرو، از منوی شرایط و قوانین در پایین سایت استفاده کنید

در سراسر جهان افراد قبل از جلسات کاری، خرید و عزیمت به سفر با برنامه ریزی از پیش تعیین شده معمولاً وسیله ایاب و ذهاب خود را مشخص می نمایند. در ایران متأسفانه به دلیل عدم وجود سرویس های اینترنتی معمولاً افراد از آژانس های محله ای استفاده می کنند که در اغلب اوقات با عدم وجود خودرو مواجه شده و متأسفانه به کار خود نمی رسند. تاکسی بیسیم تهران با ارائه خدمات رزرو اینترنتی در ایران تبدیل به یکی از مقرون به صرفه ترین، ساده ترین و پیشرفته ترین سیستم رزرواسیون تاکسی شده است.

رزرو اینترنتی تاکسی یعنی ثبت اطلاعات دریافت تاکسی چند روز یا ساعت قبل از استفاده از تاکسی، پرداخت آنلاین و غیر آنلاین و یا پرداخت در محل (بسته به انتخاب شخص) هزینه سفر و دریافت تأییدیه رزرو از طریق پست الکترونیک و پیام کوتاه.

برچسب ها: هزینه سفر

خیر، رسید دریافتی به همراه ارائه اصل کارت شناسایی معتبر می باشد.

1 روز پس از ثبت نهایی اطلاعات شما در سامانه برای پرداختهای آنلاین و غیر آنلاین و کمتر از یک ساعت برای سرویس های پرداخت در محل از سوی شرکت برای نهایی شدن سرویس با شما تماس خواهد گرفته شد. در صورت تماس می توان از قطعی شدن رزرو اطمینان حاصل کرد.

خدمات تاکسی بیسیم تهران در کلیه مناطق شهر تهران بصورت تلفنی ثبت، از طریق جی پی اس و بیسیم ارسال می شوند و همچنین کلیه خودروها از طریق سیستم مدیریت ناوگان (GPS) قابل ردیابی می باشند ضمناً کلیه پرداخت ها توسط سیستم شتاب انجام می گیرد و بانکهای عامل فقط در صورتی درگاه پرداخت را در سایتی نصب می نمایند که هویت سرویس دهنده برای بانک محرز گردیده باشد.

برچسب ها: GPS, درگاه پرداخت

بله، استفاده از مشخصات واقعی یکی از شرایط استفاده از خدمات تاکسی بیسیم تهران می باشد.

برچسب ها: ثبت نام, عضویت

سیستم رزرو پشتیبانی تلفنی در تمامی ساعات شبانه روز، 24 ساعت و 7 روز هفته فعال می باشد. جهت استفاده از امکانات پشتیبانی حضوری در محل دفتر می توانید از 8 صبح الی 16 بعدازظهر به همکاران ما مراجعه نمایید. اطلاعات بخش های مربوطه در قسمت تماس با ما نشان داده شده است.

خیر. شما قبلاً کلیه هزینه سفر خود را پرداخت نموده اید مگر اینکه مسیر یا شخص جدیدی اضافه شود که شما در زمان رزرو در فرم ثبت نکرده باشید و در رسید شما نباشد.

کلیه اطلاعات ورودی شما توسط تاکسی بیسیم تهران محافظت می گردد. استفاده از گواهینامه امنیتی معتبر هنگام ثبت اطلاعات، اکان تغییر رمز انتخابی، پرداخت توسط سیستم شتاب و همچنین حفظ حریم شخصی کاربران، از موارد مورد توجه تاکسی بیسیم تهران در زمینه حفظ امنیت و اطلاعات کاربران می باشد.

بله، در صورتیکه در ثبت فرم اولیه، سرویس را بصورت رفت و برگشت مشخص کرده باشید این امکان برای شما وجود دارد.


تاکسی بیسیم تهران در فیسبوکتاکسی بیسیم تهران در گوگل پلاستاکسی بیسیم تهران در توئیترتاکسی بیسیم تهران در یوتیوبفید تاکسی بیسیم تهران

تماس رایگان با تاکسی بیسیم تهران 1828