تاکسی بیسیم تهران

تامین بنزین نوروزی با پمپ‌های سیار

تامین بنزین نوروزی با پمپ‌های سیار
تین نیوز | در حالی که در روزهای گذشته وزیر راه و شهرسازی از وزیر نفت درخواست راه‌اندازی پمپ‌های سیار بنزین در برخی بزرگراه‌ها را کرده، بررسی‌ها نشان از آن دارد که پمپ‌های سیار به تعداد کافی برای تامین بنزین نوروزی در دسترس است.

 
 آن‌طور که نامه درخواست عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی از بیژن زنگنه، وزیر نفت نشان می‌دهد، برخی بزرگراه‌ها و آزادراه‌های تازه تاسیس نیاز به ابزاری برای تامین سوخت دارد و همین مسئله زمان‌بر است. بر همین اساس هم وزیر راه و شهرسازی از وزیر نفت درخواست کرده است که در برخی از این آزادراه‌راه، پمپ‌های سیار سوخت راه‌اندازی شود.

 
هرچند که در هدفی که پیش از این وزارت نفت برای ساخت پمپ‌های سیار داشت، تامین سوخت در مواقع اضطراری و کمک به پمپ‌های ثابت نیز در نظر گرفته شده است. با این حال، به نظر می‌رسد که در صورت تامین سوخت در این آزادراه‌ها، می‌توان شاهد تسهیل دسترسی مردم به مسیرها و کاهش ترافیک نیز بود. اما مسئله مهم‌تر تامین پمپ‌های سیار سوخت است که بتوان این آزاد‌راه‌ها را به آن مجهز کرد.

 
رئیس کانون جایگاه‌داران سوخت در همین رابطه از آماده بودن 15 تا 16 جایگاه سیار سوخت خبر داد و به اقتصادنیوز گفت: هیچ مشکلی برای تامین سوخت آزادراه‌های تازه تاسیس وجود ندارد، چرا که کمبودی از نظر تامین جایگاه‌های سیار سوخت نداریم.

 
وی عنوان کرد که مطالعات مکان‌یابی در زمان جاگذاری این پمپ‌ها انجام می‌شود و زمان‌بر نخواهد بود. تنها مسئله‌ای که باید در این رابطه در نظر داشت، نزدیک بودن جایگاه‌ سیار سوخت به پست برق است.

 
رئیسی‌فر میزان سرمایه‌گذاری لازم را برای احداث هر کدام از این جایگاه‌های سیار 130 تا 140 میلیون تومان دانست اما تاکید کرد که در حال حاضر نیازی به سرمایه‌گذاری در این رابطه احساس نمی‌شود.

 
آن‌طور که رئیسی‌فر عنوان کرده، آمادگی لازم برای تامین بنزین نوروزی در آزادراه‌های تازه تاسیس وجود دارد و در این صورت، می‌توان بخشی از بنزین نوروزی را از طریق جایگاه‌های سیار سوخت تامین کرد.

ادامه http://tinn.ir/vdcirza5.t1aqq2bcct.html


تاکسی بیسیم تهران در فیسبوکتاکسی بیسیم تهران در گوگل پلاستاکسی بیسیم تهران در توئیترتاکسی بیسیم تهران در یوتیوبفید تاکسی بیسیم تهران

تماس رایگان با تاکسی بیسیم تهران 1828