تاکسی بیسیم تهران

شرایط و قوانین استفاده از سامانه رزرو آنلاین تاکسی

قوانین کلی

1- کلیه رزروهایی که بطور قطعی از این سایت انجام شده است، بطور نهایی توسط 1828 و پس از تماس شرکت با شما قطعی خواهد بود.

بدین معنی که پس از تکمیل و تأیید فرم رزرو توسط کاربر، از سوی تاکسی بیسیم تهران برای قطعی شدن رزرو، با کاربر تماس تلفنی برقرار خواهد شد. قطعی شدن سرویس منوط به تماس تلفنی است و در این صورت رسمیت دارد. (در صورت امکان ساعتی از زمان رزرو در نظر گرفته می شود مثلاً 24 ساعت پس از مثبت نهایی سرویس)

*( ولی در عین حال ممکن است در مواردی بسیار خاص در چند ساعت اداری بعد از رزرو نهایی به دلیل مشکلاتی از قبیل: موارد امنیتی، خرابی خودرو تخصیص یافته، اشتباهات کارمندان شرکت و ... رزرو از طرف 1828 لغو گردد که در اینصورت شرکت با شما تماس گرفته و نهایت تلاش خود را خواهد کرد تا مشکل پیش آمده رفع گردد و سریعاً خودروی دیگری جایگزین گردد و یا در صورت عدم امکان وجه عیناً به مسافر برگردانده خواهد شد و در اینگونه موارد مسافر حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.)*در صورت تمایل می توان اضافه کرد

2- در صورت عدم سوار شدن مسافر در تاریخ و ساعت رزرو شده بدون هماهنگی قبلی با شرکت هیچگونه وجهی مسترد نخواهد شد. (شرایط لغو رزرو نهایی و بازگشت وجه را مطالعه نمایید)

3- قبض رزرو تاکسی فقط به نام کاربر صادر می شود و ارائه کارت شناسایی معتبر و اصل برگه ذخیره تاکسی (بتواند از سایت پرینت کند) یا کد رهگیری هنگام ورود به تاکسی ضروری می باشد در غیر اینصورت تاکسی و شرکت هیچگونه مسئولیتی در سوار نکردن مسافر نخواهد داشت.

4- در صورت پرداخت وجه غیر آنلاین، به دلیل مشخص نبودن واریز کننده باید فوراً پس از واریز فیش مربوطه در سایت ثبت شود. (می توان برای این قسمت زمان مشخص کرد مثلاً 48 ساعت قبل از ساعت رزرو)

5- تنها رزروهایی قطعی خواهند بود و از طرف 1828 جهت هماهنگی با آنها تماس گرفته خواهد شد که هزینه آن بطور کامل پرداخت شده باشد. واریزی علی الحساب یا عدم اطلاع و ثبت فیش بانکی پس از پرداخت یا مشکلات سیستم پرداخت آنلاین بطوریکه مبلغ به حساب تاکسی بیسیم تهران واریز نشده باشد رزرو قطعی به همراه نخواهد داشت و تاکسی بیسیم تهران هیچگونه مسئولیتی در این موارد ندارد.

6- در صورتیکه قرار باشد از سایت رسید خود را پرینت کند این گزینه اضافه شد.

توجه: کسانیکه به هر نحو در عملکرد سامانه اختلال ایجاد کنند، مانند ثبت رزروهای غیر واقعی، تماس های تلفنی و ... مطابق با قانون تجارت الکترونیک ایران و قوانین جرائم اینترنتی، مجرم بوده و حق پیگیری و شکایت از طریق پلیس فتا با ارائه مدارک مانند IP Address برای تاکسی بیسیم تهران محفوظ است.

« هدف تاکسی بیسیم تهران، تسخیر زمان برای شماست »

در صورت هرگونه مغیرت یا نقص در رسید چاپی دریافتی موارد را فوراً از طریق ایمیل یا تلفن به تاکسی بیسیم تهران اطلاع دهید.

7- قوانین رزرو اینترنتی مطابق با قانون تجارت الکترونیک ایران نیز از نظر تاکسی بیسیم تهران معتبر بوده و قابل استناد می باشد.

شرایط و قوانین لغو رزرو

1- مسافر به هر دلیل ممکن است از سفر خود منصرف گردد، در این صورت درخواست خود و دلایل آن باید بصورت ایمیل به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید به همراه یک شماره حساب و یا شماره کارت پول بانکی اعلام نماید. شایان ذکر است ایمیل ارسال شده صرفاً باید از ایمیلی که در سایت ثبت نام نموده است ارسال گردد، در این لحظه زمان درخواست لغو ثبت می گردد.

2- لازم به ذکر است از 48 الی 24 ساعت قبل از ساعت رزرو تاکسی 15% مبلغ پرداختی، بعنوان کارمزد سامانه رزرو از واریزی مسافر کسر می گردد.

-         24 الی 6 ساعت قبل از ساعت رزرو تاکسی 50% نرخ پرداختی به عنوان جریمه کسر می گردد.

-         4 ساعت قبل از ساعت رزرو تاکسی 100% نرخ پرداختی بعنوان جریمه کسر می گردد.

3- شایان ذکر است بدلیل اینکه مبلغ مسافر پس از رزرو به حساب راننده واریز می گردد بازگرداندن وجه پس از وصول از راننده و اعلام کتبی شرکت به عنوان دریافت و یا عدم دریافت هزینه کنسلی مشمول زمان خواهد شد. فلذا بازگرداندن وجه کنسلی حدود پنج روز کاری زمان نیاز دارد.

4- در صورت عدم رعایت شرایط رزرو اینترنتی شرکت تاکسی بیسیم تهران هیچگونه مسئولیتی در باز پرداخت وجه رزرو نخواهد شد.

5- لازم به ذکر است با توجه به اهمیت ساعت و تاریخ رزرو خصوصاً برای پروازهای داخلی و خارجی، حضور مسافر برای پروازهای داخلی و خارجی، حضور مسافر برای پروازهای داخلی 1 ساعت و برای پروازهای خارجی 3 ساعت قبل از ساعت پرواز در فرودگاه الزامی می باشد، در صورت عدم دقت و جا ماندن از پرواز هیچگونه مسئولیتی متوجه تاکسی بیسیم تهران نمی باشد.

6- عدم دقت در ثبت ساعت رسمی کشور خصوصاً در ایام نوروز (لازم به ذکر می باشد اضافه گردد)

قوانین و شرایط سرویس پرداخت در محل

1- برای رزرو سرویس پرداخت در محل سامانه از 3 ساعت قبل از ساعت رزرو جهت ثبت اطلاعات کاربر فعال خواهد بود و در کمتر از یک ساعت توسط مسئول مربوطه پیگیری و با شما جهت نهایی شدن سرویس تماس گرفته خواهد شد.

توضیح: عدم تماس تلفنی با شما به معنی عدم نهایی شدن رزرو خواهد بود.

2- کلیه نرخ ها، بر اساس تاکسیمتر و مصوبه شورای اسلامی شهر تهران می باشد که این نرخ ها هر سال با تغییر نرخ مصوبه، تغییر می یابد.

نرخ مصوب تاکسیمتر سال 93

تاكسي‌‌مترتاكسي‌‌های تلفنی شهرتهران به شرح ذیل تنظیم مي‌شود.
الف- مبلغ ورودیه ، بيست و هفت هزار (27000)ريال بدون مسافت آزاد
ب-نرخ كرايه دردو(2)کیلومتراول سفر هر یکصد(100) متر، دو هزارو پانزده (2015) ريال
ج- نرخ کرایه پس از دو (2)کیلومتر، هر یکصد (100) مترششصد و هفتاد (670) ريال
 د- در سرعت‌های کمتر از پانزده (15)کیلومتر برساعت هردقیقه پانصد و هشتاد و نه (589)ريال و درتوقف کامل دراختیار یک‌هزاروسيصدو پنجاه(1350)ريال برای هردقیقه محاسبه می‌شود.
ه- برای سفرهای خارج ازمحدوده مناطق بیست ودوگانه شهرتهران، بیش از ده(10)کیلومترخروج، سی درصد(30%) به کرایه اضافه می‌شود. حدود مرزی توسط سازمان مدیریت و نظارت برتاكسي‌رانی شهرتهران مشخص می‌شود.
و- برای كرايه در نوبت شب از ساعت بیست ودو(22) لغایت شش(6) بامداد معادل بیست درصد(20%) به نرخ‌های تعیین شده دربندهای(الف)،(ب)و(ج)افزوده می‌شود.
کرایه ساعتی 15 هزار تومان است

قوانین و شرایط ثبت اطلاعات در سامانه رزرو تاکسی: لطفا به بخش راهنمای سایت مراجعه نمایید


تاکسی بیسیم تهران در فیسبوکتاکسی بیسیم تهران در گوگل پلاستاکسی بیسیم تهران در توئیترتاکسی بیسیم تهران در یوتیوبفید تاکسی بیسیم تهران

تماس رایگان با تاکسی بیسیم تهران 1828