تاکسی بیسیم تهران | ذینفعان هوشمندسازی تاکسی های شهری

شرکت­های تاکسیرانی

 • افزایش درآمد با سفرهای بیشتر

بسیاری از تاکسی­های شرکت­های حوزه حمل و نقل مسافر در بسیاری از مواقع، خالی بوده و با استفاده از این سامانه، سرویس­های بیشتری از مناطق مختلف دریافت خواهند کرد. با توجه به دریافت آبونمان درصدی، افزایش تعداد سفرها درآمد بیشتری را برای شرکت­های تاکسیرانی فراهم خواهد کرد.

 • فرصت رشد بیشتر

با توجه به مدیریت بیشتر رانندگان و پیاده­سازی سیستم هوشمند، هزینه کمتری برای گسترش ناوگان و حفظ آن­ها پرداخت کرده و مجاز به توسعه ناوگان خود خواهند بود. بر این اساس سهم بازار خود را در مقابل مسافربرهای شخصی و آژانس­های محلی نه تنها حفظ می­کنند بلکه توسعه نیز خواهند داد.

 • مدیریت ناوگان

ارائه پنل مدیریتی به منظور کنترل بهتر خودروهای خود، نظارت بهتر، صدور صورتحساب و کسب رضایت مشتری از جمله مزیت­هایی است که استفاده از این سامانه به همراه دارد.

رانندگان

 • تعداد سفر بیشتر به ازای هر روز

بسیاری از راننده­ها که به صورت خالی تردد می­کنند با استفاده از این سامانه تعداد سفر بیشتری را خواهند داشت و در نتیجه به صورت مستقیم درآمد خود را افزایش می­دهند. سفرهای ارائه شده می­تواند در زمان­هایی باشد که به صورت معمول مسافر زیادی در سطح شهر موجود نبوده و یا ارائه سرویس به سرویس­های برگشتی از مناطق مختلف باشد که در هر دو حالت راننده بسیار علاقمند خواهد بود که از این سامانه استفاده کند.

 • مسیردهی و تماس با مسافر

از جمله مزیت­های استفاده از سامانه می­توان به جهت­یابی بهتر راننده در یافتن مسافر و مسیریابی به منظور رسیدن به مقصد اشاره کرد به گونه­ای که با مسافر نیز ارتباط بهتری برقرار خواهد کرد. این سیستم دارای قابلیت مسیریابی جی­پی­اس می­باشد که موقعیت مکانی و مقصد نهـایی را نـشـان داده و رانندگان به راحتی می­توانند در سریعترین زمان ممکن، مسافران را به مقصد برسانند.

 • مسافران راضی­تر

با توجه به مشخص بودن کرایه مسیر پیش از انجام سفر، مسافران راضی­تر بوده و استرسی برای پرداخت مبلغ در طول مسیر نخواهند داشت. از سوی دیگر مشاهده­ لحظه­ای مکان خودرو، آسودگی روانی بیشتری برای مسافر فراهم نموده و از کنسل کردن­های غیر ضروری جلوگیری می­کند.

مسافران

 • در دسترس بودن و به هنگام بودن تاکسی

تجمیع تاکسی­های موجود در اطراف محل مسافر، موجب دسترسی بیشتر به تاکسی در مواقع فوریت خواهد شد. علاوه بر این، سامانه زمان دقیق رسیدن تاکسی را با توجه به شرایط ترافیکی به مسافر اطلاع خواهد داد.

 • تجربه بهتر برای مشتری

رتبه­بندی راننده­ها به منظور شناسایی و ارایه خدمات مطلوبتر، بسیار در جلب رضایت مشتریان کمک کرده و مشتری سامانه را به مشتریان مشعوف تبدیل خواهد کرد.

 • دقت در مبلغ کرایه و مکان­یابی

عدم وجود اختلاف در مبلغ کرایه سفر و یافتن مسیرهای صحیح و کم ترافیک در سریع­ترین زمان ممکن توسط راننده به منظور کاهش زمان انتظار مسافران از جمله مزیت­های استفاده از این سامانه است.

نهادهای متولی حمل و نقل شهری

 • از ایجاد تراکم و ترافیک غیرضروری در خیابان­ها جلوگیری کرده که موجب کاهش تصادفات می‌شود.
 • خودروها یکی از عوامل عمده تولید آلاینده­های هوا هستند؛ سامانه حاضر این امکان را فراهم می­کند تا کاهش ترددهای بی مورد خودروها تاثیر بسزایی در کاهش این امر داشته باشد.
 • موجب صرفه­جویی در هزینه­ها می­شود، چرا که با استفاده از این روش می­توان از خودروهای شرکت­های تاکسیرانی به صورت بهینه استفاده کرد و از تردد بی مورد تاکسی­ها در سطح شهر جلوگیری کرد که خود موجب کاهش حرکت خالی تاکسی­ها شده و به دنبال آن در مصرف سوخت صرفه­جویی خواهد شد و از طرفی هزینه نگهداری­ و تعمیرات تاکسی­ها نیز به میزان زیادی کاهش می­یابد. در مجموع استفاده از سامانه بطور قابل توجهی در هزینه­های مختلف از جمله بنزین، لاستیک، هزینۀ پارکینگ، بیمۀ خودرو صرفه­جویی می­کند و از استهلاک خودرو به شدت می­کاهد.
 • از دیگر مزایای مهم این طرح این است که افراد با هزینه بسیار کمتری، با امنیت بیشتری می­توانند تردد داشته باشند.
 • اجرای این طرح در سازمان­ها به جهت تسهیل تردد کارکنان، موجب افزایش بهره­وری و بهبود وضعیـت آنــان می­شود.
 • استفاده از این طرح در مدارس باعث می­شود والدین امکان گزارش­گیری روزانه از سرویس فرزندان خود را داشته و مدارس نیز عملکرد سرویس­ها را بیش از گذشته مورد بررسی قرار دهند که در نتیجه مدیریت بهتری خواهند داشت.

دیدگاه ها

یک دیدگاه

 1. آراز 5 فوریه 2020 در 08:40 - پاسخ

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد

ارسال دیدگاه

مشتریان

“لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون ”

avada-taxi-testimonial-1

علی ایمانی – تهران ، پاسداران

مطالب مشابه

اگر این مقاله جالب بود ، مقالات زیر را برای مطالعه شما پیشنهاد میکنیم

بازگشت به مقالات

جهت ثبت نام به عنوان راننده

تنها کافیست با کارشناسان فنی ما تماس بگیرید !

سفارش آنلاین
تماس با کارشناسان
سفارش آنلاین
تماس با ما