درباره ما

با خدمات تاکسی بیسیم تهران بیشتر آشنا شوید

ما با علاقه خدمت کرده ایم

147,000

مشتریان از زمان شروع فعالیت ما

درباره خدمات ما

همواره مرتب و منظم

باور شرکت و ناوگان مجرب تاکسیرانان در ارائه خدمات مورد نیاز شما همسایگی دیوار به دیوار ارزشهاست که با در اختیار گرفتن تکنولوژی جدید و رعایت قوانین و مقررات خصوصاً رعایت حقوق شهروندی و با کسب تندیس رضایتنمدی مشتری طی دو سال متوالی در خدمت شما می باشیم .

همیشه آماده هستیم

خدمات هوشمند مبتنی بر تکنولوژی جدید بر مبنای نیازهای روزانه شما طراحی و به مرحله قابلیت اجرا رسیده است که ناوگان این شرکت آمادگی ارائه خدمات حمل و نقلی بر اساس تقاضاهای شما را در کل کشور در اختیار شما می گذارد .

خدمات بی نظیر

با توجه به نیاز جامعه و رسالت سیستم حمل و نقل که ناوگان را همچون خون در جریان شریان های زندگی (جاده ها) میداند بصورت 25 ساعته و در تمام ایام سال خصوصاً تعطیلات رسمی و مناسبتی و فورس ماژور به ارائه خدمات پرداخته و همیشه در کنار شماییم .

امنیت در سفر

تمامی رانندگان ما از مجرب ترین و متعهد ترین افراد بوده و تمامای افراد توسط کارشناسان ما مورد ارزشیابی قرار می گیرند . همچنین شما می توانید در طول سفر با واحد پشتیبانی مسافران در ارتباط باشید .

دانلود آپ ویژه

هم اکنون می توانید برنامه ما را در Android و iOS دانلود فرمائید. نیازی به مراجعه حضوری برای  تاکسی آواداوجود ندارد ، راننده خود را از هر کجا که هستید رزرو کنید ، چون همیشه در کنار شما هستیم.

دانلود اپلیکیشن هوشمند TBT

هم اکنون می توانید اپلیکیشن هوشمند تی بی تی را در Android و iOS دانلود فرمائید. نیازی به مراجعه حضوری برای استفاده از خدمات تاکسی بیسیم تهران نمی باشد ، راننده خود را از هر کجا که هستید رزرو کنید ، چون همیشه در کنار شما هستیم.