درباره ناریا

ناریا به معنی قاصد و پیک به زبان کردی است و معکوس کلمه ایران نیز هست. اپلیکیشن ناریا قاصد شما به سمت ماست. این برنامه با همکاری دو شرکت تاکسی بی سیم رسانه و شرکت رسانه تولید شده است. شروع برنامه از شیراز خواهد بود اما این برنامه به گونه ای طراحی شده است که در تمام کشور قابل استفاده خواهد بود. در صورتی که شما تاکسی بی سیم یا تاکسی تلفنی در شهرهای دیگران ایران دارید با ما تماس بگیرید تا شما را به اپلیکیشن ناریا متصل کنیم. این فرآیند برای شما بسیار ساده خواهد بود چون همه کارهای لازم را ما انجام داده ایم.

میتوانید این برنامه را در بازار و گوگل پلی بیابید و دانلود کنید.

signature
آنچه ناریا انجام می دهد
signature سفارش سریع تاکسی
signature ارزان و دقیق
signature با امکان پیگیری
در سراسر کشور
مشخصات فنی

این اپلیکیشن با استفاده از آخرین دستاورد های گوگل در زمینه مکان یابی و تشخیص ترافیک برنامه نویسی شده است. برنامه از پایه توسط کارشناسان طراحی و با زبان جاوا برنامه نویسی شده است. در آینده امکان هر نوع به روز رسانی و تغییر اساسی در آن وجود دارد. مشخصات بصری برنامه با مشاوره شرکت آینده تصویر به نحو زیبایی اجرا شده است. این برنامه استانداردهای گوگل را دریافت و در گوگل پلی عرضه گرده است.

مکان یابی دقیق
100%
تصویرسازی
97%
برنامه نویسی استاندارد
100%
استانداردهای گوگل
100%
توسعه پذیری
86%
تشخیص ترافیک
86%
نمونه های تصویری
ویرایش ها

ناریا نوزادی است که با سلامت و قوت به دنیا آمده است و به یاری خداوند راهی طولانی در پیش خواهد داشت. مشخصات این به ثمر نشستن به شرح زیر است:

1
پاییز ۱۳۹۵
راه اندازی مقدماتی و اجرای اولیه پس از تست های گوناگون
ویرایش اول
تجارب
مهر ۱۳۸۰ - ۱۳۸۷
راه اندازی شبکه اینترنت و ای اس پی

گروه مشاوران پویش رسانه از سال ۱۳۸۰ در استان فارس مشغول به فعالیت می باشد. در ابتدا این گروه در زمینه راه اندازی مراکز خدمات اینترنتی ISP فعال بود. در مدتی کوتاهی بسیاری از مراکز اینترنتی این استان را راه اندازی نموده است و نگهداری آن ها را به عهده داشته است

1387 تا کنون
راه اندازی مراکز تلفن VoIP

به مرور با پیشرفت های فن آوری اطلاعات این شرکت نیز خود را هماهنگ ساخته است و اکنون در حوزه تلفن بر بستر IP و مجازی سازی و البته تولید نرم افزارهای همراه (اپلیکیشن های موبایل) فعالیت دارد.

۱۳۹۱ تا کنون
طراحی موبایل اپ وبسایت و وب سرویس

در طی سال های اخیر مهمترین فعالیت ما به طراحی وب سایت های تخصصی و سرمایه گذاری بروی نوشتن و توسعه موبایل اپ ها صرف شده است که ناریا یکی از این پروژه های موفق می باشد

مشتری ها
تماس

سلام ,شکایات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید

{{ resultMessage }}